Janeček Ota (1919 - 1996)Arnoštka

suchá jehla, 1949, 32,2 x 49,3 cm, vlevo popis "5/5 Arnoštka, suchá jehla", sign. pravo dole Janeček 49. Vzácný tisk

Prodejní cena 17 000 Kč

Rámování

Rámování