Ulrich Jindřich (1950)Barokní Myšišvor

olej, 2021, 10,5 x 8,5 cm, signováno monogramem, autorský rámeček, na rubu popsáno autorem.

Prodejní cena 6 000 Kč

Rámování

Rámování