Tichý František (1896 - 1961)Deštník

suchá jehla, 1949, 24 x 25 cm, signováno, rámováno. Uvedeno v soupisu děl F. Dvořáka pod číslem 160.

Prodejní cena 42 000 Kč

Rámování

Rámování