Šlitr Jiří (1924 - 1969)Hotel Siru - Brusel

flawmaster fix, 1958, 38 x 29 cm, signováno, rámováno. Z pozůstalosti autora, na rubu razítko.

Prodejní cena 30 000 Kč

Rámování

Rámování