Janeček Ota (1919 - 1996)ilustrace z knihy Zázračná muzika

Zázračná muzika, 1962, 23,7 x 14,8 cm, bar.pastel, signováno. Na rubu č. katalogu děl, Ing. T. Janečka

Prodejní cena 25 000 Kč

Rámování

Rámování