bar. litografie, 1990, 42,5 x 53 cm, signováno. Autoři - A. Born, V. Suchánek, J. Slíva, K. Vysušil, R. Pilař, J. Bouda, T. Bím, J. Liesler, J. Pešicová, E. Šalamounová, J. Hořánek, J. Bouda a další.
Prodejní cena 9 000 Kč
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE