Tichý František (1896 - 1961)Kostel St.-Germain de la Gare v Paříži

lept, 23,3 x 15 cm, 1939, sign. uprostřed, číslo soupisu grafického díla č.28, rámováno

Prodejní cena 13 000 Kč

Rámování

Rámování