serigrafie, 1982, 21,6 x 15,4 cm, signováno a rámováno. Pochází ze souboru 5 grafických listů K. Lhotáka. který připravil Dr. Ivan Hrdina v počtu 110 souborů. V soupisu graf. díla L. Šteffka pod číslem G466
Prodejní cena 15 000 Kč
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE