Janeček Ota (1919 - 1996)Louka

suchá jehla a lept, 1950, 32 x 48,8 cm, vlevo IV. stav 2/2, sign. vpravo dole Janeček 1950, velmi vzácný tisk!

Prodejní cena 19 000 Kč

Rámování

Rámování