Koutský Václav (1907 - 1980)Malostranské střechy

Kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 46,5 cm, 1944, signováno vlevo dole Koutský 44, zezadu výstavní razítko. Vystaveno: Václav Koutský, Obrazy a kresby, Výstavní síň Mánes 1944. Rámováno

Prodejní cena 19 000 Kč

Rámování

Rámování