Janeček Ota (1919 - 1996)Motýl

suchá jehla a lept, 1949, 31,8 x 49,7 cm, vlevo popis 4/5 "Motýl" suchá jehla a lept, sign. vpravo Janeček 49. Velmi vzácný tisk

Prodejní cena 19 000 Kč

Rámování

Rámování