Šlitr Jiří (1924 - 1969)Na pavlači I.

kresba tužkou, 1956, 17,6 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno. Pochází z autorovy pozůstalosti.

Prodejní cena 14 000 Kč

Rámování

Rámování