Tichý František (1896 - 1961)Paganini II.

suchá jehla, 1945, 28,1 x 20 cm, signováno vlevo dole, dedikace vpravo dole. Krásný sytý tisk.

Prodejní cena 44 000 Kč

Rámování

Rámování