Tichý František (1896 - 1961)Paganini IV. (IV. stav)

litografie, 1946, 42,5 x 32,2 cm, sign. vlevo dole perem František Tichý 1947, vpravo dole popis " orig. lito"

Prodejní cena 70 000 Kč

Rámování

Rámování