Šlitr Jiří (1924 - 1969)Periferie

kresba tuší, 41,8 x 59,7 cm. Z pozůstalosti J. Šlitra, na rubu razítko. Publikováno v knize O. Sommerové, Jiří Šlitr, kresby - str. 93

Prodejní cena 29 000 Kč

 
 
více o autorovi

 

 

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací