flawmaster fix, 27 x 18 cm, 2. pol. 60. let, nesignováno, rámováno. Pochází z pozůstalosti autora, na rubu razítko.
Prodejní cena 22 000 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE