skica k loutce, 2. pol. 50. let, bar. pastel, 24 x 9 cm, nesign. rámováno. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky.
Prodejní cena 12 000 Kč
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE