Jíra Josef (1929 - 2005)Srdcová dáma

kolorovaná suchá jehla, 1984, 14 x 9,7 cm, rámováno. Na rubu autorovo věnování.

Prodejní cena 6 500 Kč

 
 
více o autorovi

 

 

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací