Jíra Josef (1929 - 2005)Srdcová dáma

kolorovaná suchá jehla, 1984, 14 x 9,7 cm, rámováno. Na rubu autorovo věnování.

Prodejní cena 6 500 Kč

 
 
více o autorovi

 

 

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/templates_c/650299335d074a2ec2ae350cb94757b189acb571_0.file.galerieCzFoot.tpl.php:222 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/libs/sysplugins/smarty_template_resource_base.php(123): content_627110cb943e36_15692356() #1 /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/libs/sysplugins/smarty_template_compiled.php(114): Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode() #2 /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(216): Smarty_Template_Compiled->render() #3 /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(238): Smarty_Internal_Template->render() #4 /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(134): Smarty_Internal_TemplateBase->_execute() #5 /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/galerie/dilo-detail/index.php(23): Smarty_Internal_TemplateBase->display() #6 {main} thrown in /var/www/vhosts/galerielazarska.cz/httpdocs/_smarty/templates_c/650299335d074a2ec2ae350cb94757b189acb571_0.file.galerieCzFoot.tpl.php on line 222