Tavík Šimon František (1877 - 1942)Staroměstské náměstí v zimě

barevný lept, 1924, 34,1 x 40,9 cm, signováno vpravo dole + autorská značka, rámováno

Prodejní cena 19 000 Kč

Rámování

Rámování