Panuška Jaroslav (1872 - 1958)Svět u Rožmberka

olej na překližce, 35,5 x 50 cm, sign. vlevo dole. Na rubu popsáno autorem. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.

Prodejní cena 29 000 Kč

Rámování

Rámování