Plocek Vilém (1905 - 2001)Ulička na Montmarteru

komb.technika, 1970, 42,5 x 61,5 cm, signováno vpravo dole. Na rubu popsáno autorem + štítek z Díla.

Prodejní cena 25 000 Kč

Rámování

Rámování