Šimon Tavík František (1877 - 1942)Za větru u moře

bar. lept - měkký kryt, 1919, 19,7 x 30,1 cm, náklad 60 tisků. V soupisu grafických děl A. Nováka pod číslem 306. Rámováno

Prodejní cena 30 000 Kč

 
 
více o autorovi

 

 

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací