Lhoták Kamil (1912 - 1990)2x PF 1983

2x bar. litografie, 11 x 7 cm, signováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. 105 a 106

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 3889
Poslední dražitel: 1213
Dražba ukončena: 13.11.2023, 22:54 h