Novák Jaroslav (1904 - 1984)5 litografií Prahy

5x litografie 50 x 35, všechny signovány, výtisk 5/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 2514
Poslední dražitel: 902
Dražba ukončena: 02.02.2021, 22:02 h