Janůjová Jarmila (1948)Abstrakce

1996, olej na dřevě, 37 x 33 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu podpis autora

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč

Číslo položky: 2316
Dražba ukončena: 05.10.2020, 22:15 h