Lhoták Kamil (1912 - 1990)Anička Skřítek a Slaměný Hubert

bar. litografie, 1975, 33,5 x 23,7 cm, signováno vpravo dole, číslováno 180/200, rámováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. G426

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč

Číslo položky: 3894
Dražba ukončena: 13.11.2023, 23:09 h