Neznámý autor Cesta březovým hájem

Konec 19. století, olej na plátně 51 x 76 cm, restaurováno. Signatura vlevo dole. Masivní rám. Konzultováno s Phdr. Zachařem a Phdr. Leubnerovou.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 3903
Poslední dražitel: 1198
Dražba ukončena: 14.11.2023, 18:21 h