Roškotová Anna (1883 - 1967)Chalupa u řeky

akvarel, 1940, 53 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 3583
Poslední dražitel: 1195
Dražba ukončena: 28.02.2023, 20:05 h