Sládek Antonín (1942-2009)Chez Eagle Rouge

suchá jehla, 1999, 24,3 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 3938
Poslední dražitel: 1049
Dražba ukončena: 14.11.2023, 20:06 h