Bartoš ? Čtenář novin

olej na dřevě, 27 x 22 cm, signováno vlevo dole prof. Bartoš, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 2453
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 02.02.2021, 16:45 h