Pasta Oner (1979)Dear Past

2018, bar. serigrafie, 45 x 65,5 cm, signováno a značeno 39/50 vpravo dole

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 2383
Dražba ukončena: 07.10.2020, 17:35 h