Wierer Alois (1878 - 1945)Dívka v zahradě

olej na desce, 33,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 3973
Poslední dražitel: 1310
Dražba ukončena: 14.11.2023, 21:45 h