Muzika František (1900 - 1974)Elsinor

litografie, 36 x 35 cm, vpravo dole slepotiskové pozůstalostní razítko, rámováno.

Vyvolávací cena 35 000 Kč
Aktuální cena 51 000 Kč

Číslo položky: 3899
Poslední dražitel: 986
Dražba ukončena: 14.11.2023, 18:09 h