Tichý František (1896 - 1961)Ilustrace k E.A. Poevi

suchá jehla, 9,9 x 6,4 cm, 1948, signováno, rámováno. V soupisu F. Dvořáka pod číslem 190.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 3962
Poslední dražitel: 1062
Dražba ukončena: 14.11.2023, 21:18 h