Turek František (1916 - 2008)Komedie Del´Arte

olej, 32 x 44 cm, signováno, rámováno. Na rubu štítek s popisem + věnování

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 3429
Poslední dražitel: 654
Dražba ukončena: 10.11.2022, 18:20 h