Randa Karel (1912 - 1993)Kytice

olej na plátně, 90 x 90 cm, sign. vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 2523
Dražba ukončena: 03.02.2021, 16:30 h