lept s akvatintou, 29 x 19,2 cm, sign. vpravo dole, popsáno, rámováno
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč
Číslo položky: 2097
Poslední dražitel: 681
Dražba ukončena: 26.05.2020, 18:48 h