Vysušil Karel (1926 - 2014)Medúzy

komb. technika - kresba s koláží, 1983, 22,6 x 15 cm, signováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3972
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 14.11.2023, 21:42 h