Lhoták Kamil (1912 - 1990)Měsíc nad nádrží

bar. litografie, 27,2 x 18,1 cm, signováno a číslováno, paspartováno. Olepení poškozeno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. 444

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 3892
Dražba ukončena: 13.11.2023, 23:09 h