Čepelák Ladislav (1924 - 2000)Motýl

bar. lept, 1987, 41 x 42,7 cm, signováno a rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 3597
Poslední dražitel: 1107
Dražba ukončena: 28.02.2023, 21:24 h