Rožánek Václav (1913 - 1994)Muž v cylindru

kresba tuší, 41 x 24 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Na rubu cedulka s popisem.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 3929
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 14.11.2023, 19:39 h