Mervart Augustin (1889 - 1968)Na dvoře

olej na desce, kolem roku 1915, 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3898
Poslední dražitel: 567
Dražba ukončena: 14.11.2023, 18:06 h