Nezval Augustin (1901 - ?)Na potoce v zimě

1955, olej, 35 x 50 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Na rubu štítek.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 2381
Dražba ukončena: 07.10.2020, 17:25 h