Plocek Vilém (1905 - 2001)Na řece

komb. technika, 1965, 20 x 31 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Rám poškozen

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 3916
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 14.11.2023, 19:00 h