Malý Václav (1874 - 1935)Na schovávanou

1919, akvarel, 21,5 x 16,5 cm, sign. vlevo dole. Rámováno.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 2511
Dražba ukončena: 02.02.2021, 21:35 h