Róna Jaroslav (1957)Návrh ceny časopisu Story

Návrh výroční ceny časopisu Story, bar. ofset, 41,5 x 29 cm, dole popsáno autorem a signováno. Rámováno

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 900 Kč

Číslo položky: 3926
Poslední dražitel: 47
Dražba ukončena: 14.11.2023, 19:30 h