Vasarely Victor (1906 - 1997)Objekt II.

bar. serigrafie, 17,2 x 17,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole číslováno 6/20, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2251
Dražba ukončena: 28.05.2020, 21:25 h