Bouda Cyril (1901 - 1984)Oči

litografie, 21,5 x 15 cm, signováno, paspartováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 3549
Poslední dražitel: 968
Dražba ukončena: 27.02.2023, 22:53 h