Bauer Milan (1969)Original Model 2004

bar. mědirytina, 24,8 x 24,8 cm, značeno VI/XX5 a sign. dole uprostřed

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1923
Poslední dražitel: 560
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:30 h