Slavík Stanislav Parní lokomotiva

olej na plátně, 66 x 44,5 cm, sign. vpravo dole, zezadu štítek s popisem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2405
Dražba ukončena: 07.10.2020, 19:25 h